HAKKIMIZDA

Hakkımızda: Öz ve Değerlerimiz

Firmamız 2020 yılı eylül ayında şahıs firması olarak faaliyete geçmiştir.  Teknolojiye ayak uyduran ve deneyimli personel ekibiyle birlikte her gün daha geniş projelerle daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz, teknolojiyi herkese erişilebilir kılarak, yenilikçi ürünleri müşterilerimize sunmak; vizyonumuz ise bu alanda liderlik yaparak müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermektir.

Ekip ve Uzmanlık

Markamızın gücü, uzmanlaşmış ve yetkin profesyonellerden oluşan ekip ruhunda yatmaktadır. Her biri kendi alanında uzman olan çalışanlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak için sürekli olarak kendilerini geliştirmekte ve yenilikleri takip etmektedir.

Başarılarımız ve Referanslarımız

Emas Bilişim olarak gurur duyduğumuz başarılarımız ve kazandığımız referanslarımızla sürekli olarak büyümeye devam ediyoruz. Sahip olduğumuz başarılar, sektördeki yerimizi sağlamlaştırırken, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini de her geçen gün artırmaktadır.

Bu noktada, müşteri ve iş ortaklarımızın memnuniyeti, bizim için en büyük ödüldür. Onların güveni ve desteğiyle, teknoloji dünyasında adımızı daha da ileriye taşımaya devam ediyoruz.

Farkımız ve Odak Noktamız

Markamız, geniş ürün yelpazesiyle birlikte, bütün markaları bir araya getirerek orijinal ürünleri müşterilerimize sunmaktadır. Bizi tercih edenler, kalite ve güvenilirliğin bir araya geldiği bu platformda aradıkları ürünleri bulmanın yanı sıra, doğru ve güvenilir kaynaklardan temin etmenin huzurunu yaşarlar.

İletişim ve Bağlantı

Müşterilerimizle olan iletişimi ve bağlantıyı güçlü tutmak için açık adresimiz, telefon numaramız ve web sitemiz üzerinden bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz her zaman aktif ve erişilebilirdir. Ayrıca sosyal medya platformlarında da bizi takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Web sitemiz, emasbilisim.com üzerinden erişebileceğiniz şekilde, Mimarsinan, Citymall AVM, Alparslan Blv. No:1/1, 55200 Atakum/Samsun adresinde hizmet vermektedir. Telefon numaramız ise 0850 303 3555’tir.

Türkiye'nin en büyük aksesuar toptancısı! Zore Aksesuar Yetki Belgemiz

Emas Bilişim, sektördeki önde gelen markaların yetkili bayisi olarak faaliyet göstermektedir. Müşteri odaklı bir yaklaşımla çalışan Emas Bilişim, en son teknoloji ürünlerini sunarken kalite, güvenilirlik ve profesyonellik ilkelerini benimsemektedir. Şirketimiz, müşterilerine sadece ürün sağlamakla kalmayıp aynı zamanda satış sonrası destek ve çözüm odaklı hizmetler sunarak, teknik destek, kurulum, entegrasyon ve danışmanlık gibi alanlarda eksiksiz bir destek sağlamaktadır.

İleri Mobil Teknoloji Çözümlerinde MOMAX Yetki Belgemiz

Emas Bilişim, en son teknoloji ürünlerini kalite, güvenilirlik ve profesyonellik ilkeleriyle birleştirerek sunmaktadır. Ayrıca, MOMAX markasının yetkili satıcısı olarak, mobil teknoloji endüstrisindeki öncü konumumuzdan dolayı gurur duymaktayız.

Şirketimiz, müşterilerine sadece ürün sağlamakla kalmayıp aynı zamanda satış sonrası destek ve çözüm odaklı hizmetler sunarak, teknik destek, kurulum, entegrasyon ve danışmanlık gibi alanlarda eksiksiz bir destek sağlamaktadır. Bu sayede, Emas Bilişim, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaktadır. MOMAX markasının yetkili satıcısı olarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli yenilik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

MARKALAR