Hakkımızda;

Firmamız 2021 yılı eylül ayında şahıs firması olarak faaliyete geçmiştir. Gelişen dünya düzeniyle birlikte gelişen teknolojiye ayak uyduran ve deneyimli personel ekibiyle birlikte her gün daha geniş projelerle daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlıyor. Kadın girişimci destekleri ile birlikte ülkemizin kadın istihdamı konusunda geldiği ve gideceği yolu doğru bulmakla beraber bizzat kadın girişimci olarak ve kadın istihdamını destekliyoruz ve destekliyor olacağız.

Sektörde 10 yılı aşkın tecrübemiz ve teknolojiye dayalı iş kollarımızı her gün daha fazla gelişmeye müsait kadromuzla ilerlemeye devam etmekteyiz.

Biz Emas Bilişim olarak dün olduğumuz yerden bugün mutlaka bir adım önde olduğumuzu ve yarın bir adım daha ileriye gitmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden müşterilerimizin bizden beklentisini, ihtiyaçlarını, isteklerini ve taleplerini her zaman karşılayabilmek adına çalışmalarımızı hız kesmeden devam ettirmekteyiz.

Bu süreçte Mağazacılık, e-ticaret ve müşteri deneyimi açısından aldığımız geri dönüşler çok olumlu olmakla beraber iyileştirmelerimizde her gün devam etmektedir.

Misyonumuz;

Ülkemizde bulunan teknolojik mağazacılık deneyimini daha farklı perspektiflerden değerlendirip müşteriye önceliği güven sonrasında ihtiyaç ve satış sıralaması ile beklentilerini karşılamak amaçlayan bir işletme hayal edin.

Amacımız güvendiğiniz yerden ihtiyacınız olan ürünü satın almak. İşinizi kolaylaştırmak ve hep 1 adım önde olmanızı sağlamaktır.

Vizyonumuz;

Teknoloji alanında geldiğimiz nokta gideceğimiz yolun dahaca %1 %2’sini oluşturduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden gelecekte daha geniş kitlelere ulaşıp insanların hayatına daha fazla dokunabilmek, büyüyen ve büyümeye devam eden sermayemizin ve yatırımlarımızın karşılığını müşterilerimizin hissedebileceği şekilde gerek mağazacılık gerekse e-ticaret olarak deneyimleme şansını artırmayı hedefliyoruz.

EMAS BİLİŞİM

ASUMAN KARABİBER